Bezpośrednio nad brzegiem jeziora Serwy, na skraju Puszczy Augustowskiej. Cisza, spokój, bliskość natury.

Jesteśmy w sercu Zielonych Płuc Polski. Przyjedź, weź głęboki oddech i poczuj magię tego miejsca. Wspólnie odkryjemy piękno Suwalszczyzny. 

 

         

SIRVIS Apartamenty to wymarzone miejsce do wypoczynku, w pobliżu Parków Narodowych i przyrody Mazur. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz – strefa ciszy, przejrzysta woda jeziora, prywatna plaża z pomostem, sprzęt pływający, sala fitness, plac zabaw dla dzieci, „ruska bania” na wodzie. To również świetna baza wypadowa na trasy biegowe, rowerowe, nordic walking, spacery, grzybobrania, a nawet… stok narciarski.

Odkrywając uroki Suwalszczyzny - poza dziewiczą przyrodą - trafisz na tradycyjne zabudowania regionu, zabytkowe budowle, stare kościółki, a w przerwach... Polecamy lokalne przysmaki kuchni kresowej, polskiej i litewskiej.

Trasa z Augustowa: kierujesz się na Wilno, Sejny (663 / DK16). Po niespełna 20 km, na wysokości słupka drogowego 357/8 masz drogowskaz w lewo Tobołowo, Bryzgiel, Płociczno, w prawo Mołowiste, Płaska. Skręcasz w prawo, przejeżdżasz przez Macharce, Podmacharce i wjeżdżasz do Mołowiste. Około 500 metrów od tablicy Mołowiste, po prawej stronie jezdni, na lekkim wzniesieniu zobaczysz szare budynki.

Trasa z Augustowa (obwodnica): wjazd tuż przed Augustowem, w kierunku na Suwałki. Na końcu obwodnicy, na rondzie, kierujesz się prosto na Płociczno. Tymczasowym łącznikiem dojeżdżasz do kolejnego ronda (droga E67), dalej prosto na Płociczno, Gawrych Ruda, Bryzgiel, Krusznik. Skrzyżowanie z DK 16 przejeżdżasz w kierunku Płaskiej. Macharce, Podmacharce, Mołowiste... Patrz instrukcje powyżej.

Trasa z Suwałk: kierujesz się na Płociczno, Gawrych Ruda, Bryzgiel, Krusznik, a skrzyżowanie z DK 16 przejeżdżasz prosto, w kierunku Płaskiej. Macharce, Podmacharce, Mołowiste... Patrz instrukcje powyżej.

Trasa z Sejn: jedziesz DK 16 w kierunku Augustowa. Na wysokości słupka drogowego 357/9 dojeżdżasz do skrzyżowania i drogowskazu w lewo Mołowiste, Płaska. Skręcasz, a następnie prosto do celu. Patrz instrukcje powyżej.

Trasa z Suchej Rzeczki: jedziesz w kierunku Gorczycy, wjeżdżasz do wsi i na pierwszym skrzyżowaniu skręcasz w lewo (drogowskaz Mołowiste). Droga przez las, wjeżdżasz do Mołowiste, a po kilkuset metrach docierasz na miejsce. Tym razem punkt docelowy znajdziesz po lewej stronie jezdni.

Trasa z Płaskiej: jedziesz w kierunku Gorczycy, mijasz pierwsze skrzyżowanie (znak w prawo Strzelcowizna 7 km). Na kolejnym skrzyżowaniu skręcasz w prawo (drogowskaz Mołowiste) i prosto do celu. Patrz instrukcje powyżej. 

Jezioro Serwy - Mołowiste 22 - 16-326 Płaska

DOTARŁEŚ DO CELU. WITAMY GORĄCO!!!