DZIKApuszcza

04.05.2019

DZIKApuszcza to nasz nowy program skierowany do miłosników lasu, natury, osób pragnących odkrywać to co w puszczy piszczy. W ramach programu pokażemy Wam the best od Suwalszczyzna. Zwiedzimy i odkryjemy najpiękniejsze i najciekawsze rewiry Puszczy Augustowskiej, Kanału Augustowskiego,  jeziora Serwy. Razem będziemy odkrywać naturę, tropić zwierzaki, poznawać piękno przyrody. Nasze pierwsze spotkanie to specjalny weekend z okazji Dnia Dziecka.


Biegaj razem z nami

12.03.2019

Wspólnie z Grazia Running - partnerem SIRVIS Akademia Sportu - zapraszamy na kolejną edycję tygodniowego, wiosennego przetarcia na trasach biegowych Suwalszczyzny - 11-18 maja, obóz biegowy Suwalszczyzna 2019.
Bez względu na stopień zaawansowania, tych dużych i tych małych, ekspertów i nowicjuszy, pewniaków i skromnisi, zapraszamy i proponujemy treningi pod okiem profesjonalistów.


Voucher na każdą okazję

18.02.2019

Dzień kobiet, dzień chłopca, babci, dziadka, mamy, taty, urodziny, imieniny, a może tak po prostu, spontanicznie i bez okazji… Spraw komuś niespodziankę i podaruj voucher na pobyt w SIRVIS Apartamenty.


Jak w zegarku

06.02.2019

Czas budowy mamy już za sobą. Budowa zamknięta, kurze wymiecione, wszystko zgodnie z planem. Przed nami czas przechwalanek i prezentacji nowości w naszym miejscu na Ziemi. Panie i Panowie, czas na NOWY SIRVIS.


Walentynki '19

29.01.2019

Romantyczne chwile w zimowej scenerii Suwalszczyzny? Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na Walentynkowy Weekend (15-17 lutego), to podpowiadamy jak i gdzie możesz go spędzić.


Predathlon Sirvis Ice 2019

22.01.2019

Wspólnie z Fundacją Kierunek Ultra - partnerem SIRVIS Akademia Sportu - udowodniliśmy, że zima na „biegunie zimna” może być bardzo gorąca.


WOŚP '19

17.01.2019

Z czysto kronikarskiego obowiązku, graliśmy z Orkiestrą jak co roku, padł kolejny rekord, pieniądze zasiliły konto WOŚP. Niestety, nasza radość skończyłą się wraz z tragiczną wiadomością z Gdańska.


Fundusze UE

14.06.2018

Zebraliśmy doświadczenia i opinie gości, zidentyfikowaliśmy możliwości rozwoju, wystartowaliśmy w konkursie, zaprezentowaliśmy nasz pomysł, pozyskaliśmy dofinansowanie w ramach RPOWP na lata 2014-2020, działanie 1.5, wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000.


budujemy nowy dom...

04.04.2018

Budujemy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom... Umowa podpisana, plany zatwierdzone, wkrótce ruszamy z robotami. Kilka lat doświadczenia i podpowiedzi gości pozwoliły nam zidentyfikować pewne potrzeby. Zachowując kameralny i rodzinny charakter naszego miejsca na Ziemi, w planach mamy "pyszniutką" restaurację, trzy rodzinne apartamenty, dodatkowe atrakcje w części rekreacyjnej nad jeziorem. Zadbamy też o to co już funkcjonuje, a wszystko po to żeby było wygodniej i fajniej.


Ferie '18

30.12.2017

Święta już za nami, Sylwester (prawie) zaliczony, a więc… Najwyższa pora na chwilę oddechu, wyciszenia i relaksu. Zastanawiasz się gdzie wyskoczyć na zimowy weekend? Planujesz kilkudniowy wypad w czasie ferii? Chcesz zwiać od smogu? Zapraszamy na Suwalszczyznę. Przekonaj się, że góry to nie jedyna zimowa atrakcja, a zima na Suwalszczyźnie może być naprawdę fajowa.