Bieganie o trawie

17.07.2019

Jakiego i ile paliwa potrzebujesz do biegania? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć na naszym weekendowym spotkaniu biegowym pod kryptonimem "Bieganie o trawie". SIRVIS Akademia Sportu zaprasza na wegański weekend biegowy 05-08.09.2019.

Wspolnie z naszymi przyjaciółmi z suwalskiej fundacji "Kierunek ULTRA", zapraszamy na weekendowe spotkanie biegowe.
Trenerem będzie super biegacz ultra, człowiek wielkiego serca, pięknej duszy, robi 100 mil jedząc tylko trawę i kamienie - Gniewomir Maiski Skrzysiński. Będzie więc i vege i biegowo i praktycznie i od źródła.

Nasza baza i oaza to SIRVIS Apartamenty - miejsce przyjazne sportowcom. Zjeżdżamy się w czwartek, 5-go września, tak żeby w piątek, zaraz po śniadaniu wystartować na sportowo. Przewidujemy dwa treningi dziennie, w tym trening na stadionie, jogę dla biegaczy, spotkania, rozmowy, saunowanie oraz chłodzenie w jeziorze. Chętni skorzystają z kajaków, rowerów, łódki wiosłowej. Poczatek września to również świetna pora na relaks nad jeziorem. Za dodatkową opłatą damy Wam mozliwość spotkania 1:1 z naszym fizjoterapeutą. Uwierzcie, sportowy masaż w wykonaniu Łukasza naprawdę stawia na nogi.

Ten weekend to będzie również mega okazja do przetestowania jak biega się na paliwie roślinnym. Wspólnie z Gniewkiem przygotujemy Wam i bedziemy serwować dania kuchni wegańskiej. Da się? Podobno tak i to całkiem nieźle.

CENY:
Rejestracja do 10.08.2019:
- 555 PLN/osoby - pokój dwuosobowy,
- 666 PLN/osoby - apartament
Rejestracja po 10.08.2019:
- 555 PLN/osoby - pokój dwuosobowy,
- 766 PLN/osoby - apartament.

REJESTRACJA:
Wyślij maila na adres kontakt@sirvis.pl, podaj imie, nazwisko, telefon kontaktowy, jaki pokój wybierasz (dwójka czy apartament). W tytule wpisz "bieganie o trawie". Masz jakieś pytania? Nie zwlekaj, pisz, a my chętnie odpowiemy co i jak.