Romantycznie... Walentynki nad Serwami.

01.02.2015

Już za chwilę, już za momencik… Zastanawiasz się jak spędzić walentynkowy weekend? Zapraszamy do nas i oferujemy... romantyczne chwile w magicznej scenerii Suwalszczyzny.

Nasza propozycja to Weekend Walentynkowy nad jeziorem. 

Przywitamy Was w piątek regionalną kolacją oraz przysmakami pogranicza polsko-litewskiego. Chętnych zaprosimy na kąpiel w „ruskiej bani”, a ochotników zachęcimy do schłodzenia w jeziorze Serwy lub kąpieli śnieżnej na brzegu.

W sobotę, w zależności od zainteresowań i chęci, proponujemy zwiedzanie okolicznych atrakcji, wypad na narty zjazdowe na Dąbrówkę (okolice Suwałk) lub Jesionową Górę (WOSiR Szelment), spacery po Puszczy Augustowskiej i Wigierskim Parku Narodowym, nordic walking. Aktywni mogą zwiedzać okolice podczas treningów biegowych, wypożyczyć narty biegowe i spróbować sił w biegach narciarskich, skorzystać z naszej salki fitness, a po całym dniu... chwila relaksu w saunie, dobre kino czy po prostu chillout.

Wieczorem rozpalimy ognisko i wspólnie przygotujemy naszą specjalność, czyli zupę węgierską na ogniu gotowaną. Jeżeli aura dopisze - a wszystko na to wskazuje - i będą chętni, zorganizujemy przejażdżkę saniami. Druga opcja to zaszycie się we dwoje w pokoju i romantyczna kolacja podana w piknikowym koszu prosto do łóżka. 

Niedziela to co prawda dzień wyjazdu, ale też okazja do aktywnego spędzenia przynajmniej większej części dnia. Powtarzamy więc the best of sobota - przeżyjmy to rez jeszcze.

Pakiet dwuosobowy w cenie 550 zł obejmuje: dwa noclegi w pokoju dwuosobowym, dwa śniadania, obiadokolację w dniu przyjazdu, kolację przy ognisku lub piknik w pokoju w sobotni wieczór oraz wszystkie atrakcje znajdujące się na naszym terenie.

Większym grupom proponujemy wynajęcie całego domu (16-20 osób) w cenie 2200 zł za dwa noclegi. W tym przypadku, kwestie wyżywienia omówimy indywidualnie uwzględniając oczekiwania grupy.

Zapraszamy też do wynajecia pojedynczych pokoi z częściowym lub też bez wyżywienia. To Ty decydujesz jak spędzisz ten weekend.

Zapraszamy nad Serwy!!!