Rowerowo...

30.08.2017

Suwalszczyzna to wyjątkowe i klimatyczne miejsce, które wręcz rewelacyjnie zwiedza się podczas wypraw rowerowych. Zapraszamy do nas! Wyrwij się z miasta, zorganizuj w SIRVIS bazę rowerową i zwiedzaj najpiękniejsze zakątki Suwalszczyzny.

Przykładowe trasy:

  • rozruch na śluzach – 20 km – śluza Gorczyca, śluza Paniewo (jagodzianki z okienka), śluza Perkuć, trasa wzdłuż kanału Augustowskiego
  • podlaskie atole – 40 km – Rezerwat Perkuć, Mikaszówka, jezioro Płaskie
  • Tour de Wigry – 50 km – trasa wokół jeziora Wigry

Wiecej tras znajdziesz pod linkiem www.sirvis.pl/aktywnie

Do dyspozycji gości mamy sześć rowerów MTB. Jeździsz rowerem szosowym? Asfaltowe trasy w bezpośrednim sąsiedztwie, Suwalski Park Krajobrazowy, Góra Rowelska czekają na Ciebie.  

Po wycieczkach proponujemy regenerację – wygrzewanie w „ruskiej bani”, krioterapię w jeziorze, masaże i inne atrakcje. Szczegóły znajdziesz pod linkiem www.sirvis.pl/SPA.

W zależności od Waszych preferencji, wspólnie zaplanujemy trasę wyznaczając ją na mapie. Na wyprawę wyruszycie z mapką, a jeżeli będziecie chcieli to pojedziemy razem. Uwierzcie, na naszych terenach możliwości jest bardzo dużo, a te trzy dni zachęcą jedynie do zaplanowania kolejnego rowerowego weekendu w SIRVIS.


UWAGA:

Ponieważ jedną z naszych ulubionych tras jest Tour de Wigry, śmiałek który przyjedzie do nas z rowerem Wigry - do modelu Wigry 5 włącznie, a więc prawdziwy rowerowy classic - i pokona trasę wigierską otrzyma 50% rabat na kosztach zakwaterowania.