X-MAS last minute

08.12.2017

Zupełnie nieoczekiwanie zwolniło nam się kilka pokoi na Świeta Bożego Narodzenia, a w związku z tym mamy wyjątkową ofertę last minute. Porzuć przygotowania, zapomnij o gotowaniu i... Oto szczegóły...

Jeżeli chcesz spędzić ten wyjątkowy okres w prawdziwie rodzinnej atmosferze, w klimatycznym i kameralnym miejscu, zapraszamy na Święta na polskim "biegunie zimna" :), na Suwalszczyźnie, w SIRVIS Apartamenty.

Pobyt obejmuje trzy doby, a Ty wybierasz odpowiedni termin w okresie od 22 do 27 grudnia.  Jeżeli będzie - a gwarantujemy, że będzie na 100% - fajnie i chciałbyś wydłużyć pobyt, to rzecz jasna nie ma najmniejszego problemu dodać kolejne doby.

Świetowanie zaczynamy od obiadokolacji w dniu przyjazdu. W sobotę wieczorem planujemy wspólne ubieranie choinki. W niedzielę zapraszamy na tradycyjną i bardzo rodzinną kolację Wigilijną. Pierwszy dzień Świąt to oczywiście uroczyste Świąteczne śniadanie, a wieczorem, w ramach oderwania się od stołów, plenerowa biesiada z lokalnymi przekąskami i trunkami z pogranicza, kiełbaskami oraz przepyszną zupą gotowaną na ognisku.

Pakiet świąteczny obejmuje:

  • Trzy noclegi - dni do wyboru, w okresie 22-27 grudnia - z możliwością prze……ciągnięcia pobytu
  • Pełne wyżywienie - dwa śniadania, uroczyste śniadanie Świąteczne, kolację Wigilijną, jedną obiadokolację i ognisko
  • Wygrzewanie w naszych saunach i „krioterapię” w jeziorze
  • Spacery, salkę fitness dla aktywnych, a jeżeli aura dopisze, lodowisko i inne zimowe atrakcje 


Cena pakietu: 700 zł / osoba dorosła, 200 zł / dziecko do 10 lat (zakwaterowane w pokoju z rodzicami)


Zobacz w galerii nasze Świąteczne fotki   >>>