"Kormorany"
4

"KORMORANY" to dwupokojowy apartament położony na parterze budynku A. Goście mają do dyspozycji pokój dzienny z kominkiem, wyposażony aneks kuchenny, sypialnię, łazienkę, dostęp do sieci Wi-Fi. Dodatkowe atuty to duże okna, widok na jezioro i prywatny taras. 
Zakwaterowanie do 4 osób (2+2) - pojedyncze lub podwójne łóżka w sypialni, rozkładana, dwuosobowa sofa w pokoju dziennym. 
Większym rodzinom lub grupom przyjaciół proponujemy wynajęcie "Kormoranów" razem z leżącymi na tej samej kondygnacji "Rybami" i "Motylami".

Cena za dobę: 
350 zł - sezon niski
400 zł - sezon średni
450 zł - sezon wysoki

"Ryby"
2

"RYBY" to położony na parterze 
budynku A dwuosobowy pokój z łazienką. Goście mogą korzystać z dostępu do sieci Wi-Fi. Połączenie "Ryb" z "Motylami" i "Kormoranami" to wygodne rozwiązanie dla większej grupy osób. Dzięki takiej kombinacji grupa zamieszka na tej samej kondygnacji i otrzyma duży apartament z pokojem dziennym oraz trzy sypialnie.
Jest to wygodne rozwiązanie dla grupy 8 osób. 

"
Ryby" jako pojedynczy pokój to zakwaterowanie 2 osób - podwójne lub pojedyncze łóżka, bez możliwości wstawienia dostawki.

Cena za dobę:
150 zł - sezon niski
200 zł - sezon średni
250 zł - sezon wysoki

"Motyle"
2

"MOTYLE" to położony na parterze budynku A dwuosobowy pokój z łazienką. Goście mogą korzystać z dostępu do sieci Wi-Fi. Połączenie "Motyli" z "Rybami" i "Kormoranami" to wygodne rozwiązanie dla większej grupy osób. Dzięki takiej kombinacji grupa zamieszka na tej samej kondygnacji i otrzyma duży apartament z pokojem dziennym oraz trzy sypialnie. Jest to wygodne rozwiązanie dla grupy 8 osób. 
"
Motyle" jako pojedynczy pokój to zakwaterowanie 2 osób - podwójne lub pojedyncze łóżka, z możliwością wstawienia dostawki.

Cena za dobę:
150 zł - sezon niski
200 zł - sezon średni
250 zł - sezon wysoki

"Żabki"
3

"ŻABKI" to położony na piętrze budynku A pokój (studio 2+1) z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką. Goście mogą korzystać z dostępu do sieci Wi-Fi. Połączenie "Żabek" z "Rakami" daje komfortowy, dwupokojowy, rodzinny apartament z jednym wejściem i małym przedsionkiem prowadzącym do obu pokoi. Ten dwupokojowy apartament to możliwość zakwaterowania 4-6 osób.
"Żabki" jako pojedynczy pokój to zakwaterowanie do 3 osób (2+1) - podwójne lub pojedyncze łóżka oraz rozkładana w materac pufa.

Cena za dobę:
250 zł - sezon niski
300 zł - sezon średni
350 zł - sezon wysoki

"Raki"
2

"RAKI" to położony na piętrze budynku A pokój z łazienką. Goście mogą korzystać z dostępu do sieci Wi-Fi. 
Połączenie "Raków" z "Żabkami" daje komfortowy, dwupokojowy, rodzinny apartament z jednym wejściem i małym przedsionkiem prowadzącym do obu pokoi. Ten dwupokojowy apartament to możliwość zakwaterowania większej, 4-6 osobowej grupy - włączając możliwe dostawki.
"
Raki" jako pojedynczy pokój to zakwaterowanie 2 osób - podwójne lub pojedyncze łóżka.

Cena za dobę:
150 zł - sezon niski
200 zł - sezon średni
250 zł - sezon wysoki

"Biedronki"
3

"BIEDRONKI" to położony na piętrze budynku A pokój (studio 2+1) z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką. Goście mogą korzystać z dostępu do sieci Wi-Fi. Połączenie "Biedronek" z "Sówkami" daje komfortowy, dwupokojowy, rodzinny apartament z jednym wejściem i małym przedsionkiem prowadzącym do obu pokoi. Ten dwupokojowy apartament to możliwość zakwaterowania 4-6 osób.
"Biedronki" jako pojedynczy pokój to zakwaterowanie do 3 osób (2+1) - podwójne lub pojedyncze łóżka oraz rozkładana w materac pufa.

Cena za dobę:
250 zł - sezon niski
300 zł - sezon średni
350 zł - sezon wysoki

"Sówki"
2

"SÓWKI" to położony na piętrze budynku A pokój z łazienką. Goście mogą korzystać z dostępu do sieci Wi-Fi. 
Połączenie "Sówek" z "Biedronkami" daje komfortowy, dwupokojowy, rodzinny apartament z jednym wejściem i małym przedsionkiem prowadzącym do obu pokoi. Ten dwupokojowy apartament to możliwość zakwaterowania większej, 4-6 osobowej grupy - włączając możliwe dostawki.
"
Sówki" jako pojedynczy pokój to zakwaterowanie 2 osób - podwójne lub pojedyncze łóżka, z możliwością wstawienia dostawki.

Cena za dobę:
150 zł - sezon niski
200 zł - sezon średni
250 zł - sezon wysoki

"Dmuchawce"
2

"DMUCHAWCE" to położony na piętrze budynku B pokój dwuosobowy z łazienką. Goście mogą korzystać z dostępu do sieci Wi-Fi.

Zakwaterowanie 2 osób - podwójne lub pojedyncze łóżka, bez możliwości 
wstawienia dostawki.

Cena za dobę:
150 zł - sezon niski
200 zł - sezon średni
250 zł - sezon wysoki

"Ptaszki"
2

"PTASZKI" to położony na piętrze budynku B pokój dwuosobowy z łazienką. Goście mogą korzystać z dostępu do sieci
Wi-Fi.


Zakwaterowanie 2 osób - podwójne lub pojedyncze łóżka, bez możliwości wstawienia dostawki

Cena za dobę:
150 zł - sezon niski
200 zł - sezon średni
250 zł - sezon wysoki

SIRVIS Premium
18

SIRVIS PREMIUM - budynek A - to komfortowo wyposażony, całoroczny dom. Na parterze znajduje się dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie. Na piętrze oddajemy do dyspozycji gości cztery pokoje, w tym dwa z wyposażonymi aneksami kuchennymi. Dodatkowo, w podwyższonym przyziemiu, znajduje sie przestronny salon z jadalnią i barem, duża kuchnia oraz bawialnia dla dzieci. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Goście maja bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. W budynku są dwa kominki, projektor HD, stół do gry w piłkarzyki, tarcza rzutek dart, konsola PS4. Na terenie, goście mogą korzystać z prywatnej plaży, "ruskiej bani" na brzegu jeziora, sauny suchej, sali fitness, placu zabaw, altanki oraz miejsc do palenia ogniska i grillowania. 
Budynek A to zakwaterowanie 14-18 osób, z możliwością dodatkowych dostawek.

Cena za dobę:
1 000 zł - sezon niski
1 450 zł - sezon średni
1 950 zł - sezon wysoki

"Sezon niski" to większa część roku, siedem miesięcy, od października do kwietnia.
"Sezon średni" to miesiące maj, czerwiec i wrzesień.
"Sezon wysoki" to miesiące wakacyjne, Majówka, Boże Ciało, Święta Wielkanocne oraz okres świąteczno-noworoczny.

Otwórz formularz rezerwacji, wyślij maila lub zadzwoń i sprawdź dostępność pokoi.

Zapoznaj się z CENNIKIEM oraz ZASADAMI NAJMU >>>

Informujemy, że jesteśmy zobowiazani do pobrania na rzecz Gminy Płaska, opłaty klimatycznej w wysokości 2,00 zł od osoby za każdą dobę pobytu.

 

  Kilka przydatnych informacji...

  • Doba trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00. Śniadania serwujemy od 9:00 do 10:00, a obiadokolacje od 17:00 do 18:00.
  • Poza gminną opłata miejscową / klimatyczną (2 zł/osoba/doba) nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, a wszystko co znajduje się na terenie ośrodka jest "all inclusive" dla naszych gości.
  • Ceny pobytu zawierają nocleg, komplet pościeli i ręczników, sprzątanie części wspólnych obiektu i pokoi (po zakończonym pobycie), korzystanie ze sprzętu wodnego i sportowego, sali fitness oraz jednorazowe wygrzewanie w saunie.
         
  • Pamiętaj, że mieszkasz w ekologicznym domu drewnianym. Prosimy o zachowanie uwagi podczas korzystania z ognia. W budynkach obowiązuje całkowity zakaz palenia.
  • Goście ponoszą pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe podczas pobytu
  • Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi. Zachęcamy do codziennego kontaktu z osobami zarządzającymi obiektem.
  • Kierownictwo obiektu pozostaje do dyspozycji gości
  • Naszym stałym klientom oferujemy zniżki.

 

  Oferta dostosowana do Twoich potrzeb: