W każdym domu obowiązują pewne zasady i dobre obyczaje. W SIRVIS Apartamenty nie może być inaczej. 

Zakładamy, że każdy z naszych gości przed przyjazdem zapoznał się z publikowanym na naszej stronie "kodeksem dobrego zachowania". Najważniejsze są oczywiście relaks, cisza, spokój. Ośrodek jest kameralny, a więc nie powinno być z tym najmniejszych problemów. Niemniej, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i uniknąć nieporozumień...

 


 

 

 

 

 

         

Cennik oraz terminy:

"Sezon niski" to większa część roku i najniższe ceny obowiązujace przez siedem miesięcy, od października do kwietnia. 

pokój dwuosobowy 150 zł/doba
pokój trzyosobowy (2+1) - dostawka i aneks kuchenny 250 zł/doba
apartament czteroosobowy (2+2) z aneksem kuchennym 350 zł/doba
SIRVIS Premium - budynek A - cały dom (18 osób) 1 000 zł/doba

"Sezon średni" to miesiące maj, czerwiec i wrzesień. Jest to chyba najlepszy okres na wypoczynek. Jest  ciepło, a co istotne, bardzo spokojnie i cicho.

pokój dwuosobowy 200 zł/doba
pokój trzyosobowy (2+1) - dostawka i aneks kuchenny 300 zł/doba
apartament czteroosobowy (2+2) z aneksem kuchennym 400 zł/doba
SIRVIS Premium - budynek A - cały dom (18 osób) 1 450 zł/doba

"Sezon wysoki" to okres wakacyjny oraz Majówka, Boże Ciało, Święta Wielkanocne oraz okres świąteczno-noworoczny. 

pokój dwuosobowy 250 zł/doba
pokój trzyosobowy (2+1) - dostawka i aneks kuchenny 350 zł/doba
apartament czteroosobowy (2+2) z aneksem kuchennym 450 zł/doba
SIRVIS Premium - budynek A - cały dom (18 osób) 1 950 zł/doba

W przypadku wstawienia w pokoju dodatkowej dostawki pobieramy opłatę w wysokości 50 zł za każdą dobę pobytu. W przypadku wynajęcia całego domu, gdy zakwaterowanych jest więcej niż 18 osób, za każdą kolejną osobę pobieramy opłatę 50 zł/doba.

Pobieramy opłatę za zwierzęta przebywające na naszym terenie w wysokości 20 zł/doba.

Informujemy, że jesteśmy zobowiazani do pobrania na rzecz Gminy Płaska, opłaty klimatycznej w wysokości 2,00 zł od osoby za każdą dobę pobytu.

Większe grupy gorąco zachęcamy do wynajęcia całego domu. 

Minimalny okres najmu to 1 doba w "sezonie niskim" i "średnim", 3-7 dób w "sezonie wysokim" (7 w okresie wakacyjnym).

Podane ceny są cenami brutto (8% VAT). Ceny pobytu zawierają nocleg, komplet pościeli i ręczników, korzystanie ze sprzętu wodnego i sportowego, sali fitness. Innymi słowy, wszystko co znajduje się na terenie ośrodka jest "all inclusive". W ramach ceny zakwaterowania goście mogą skorzystać również bezpłatnie z jednego wygrzewania w saunie. Sprawdź koniecznie szczegóły naszej oferty SPAlania.
W każdym pokoju mamy dostęp do wi-fi.

Naszym stałym klientom oferujemy zniżki.


Posiłki:

Posiłki serwujemy w pokoju jadalnym.
Śniadania oferowane są od 9:00 do 10:00.
Obiadokolacje serwujemy w godzinach od 17:00 do 18:00. Osoby zainteresowane zamawiają obiadokolacje do godziny 10:00. 

Opłata za śniadanie 25 zł/osoba
10 zł/dziecko (do 7 lat)
Opłata za obiadokolację 50 zł/osoba
20 zł/dziecko (do 7 lat)

Śniadania serwujemy w formie bufetu, a przykładowe menu to: kawa, herbata, mleko, płatki śniadaniowe, konfitury domowe, sery, wędliny, parówki, frankfurterki, pieczywo, masło, serki, twarożek, jajecznica, jajka gotowane, zapiekanki, pasta jajeczna, itp. 
Obiadokolacje składają się z trzech dań - zupa, danie główne oraz deser, a także soków, wody mineralnej, kawy i herbaty. Nasza specjalnośc to kuchnia regionalna, a więc przykładowo: kartacze, soczewiaki, pierogi, babka ziemniaczana. Na życzenie gości serwujemy dania wegetariańskie. Polecamy nasze domowe słodkości i ciasta prosto z pieca.

W wybranych pokojach znajdują się aneksy kuchenne. Poza godzinami przyrządzania i podawania posiłków, goście mogą korzystać również z kuchni oraz jadalni.  
Prosimy o zachowanie czystości oraz używanie sprzętów kuchennych zgodnie z instrukcją obsługi i zaleceniami producentów.


Rezerwacje i płatności:

Prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji, kontakt mailowy lub telefoniczny i rezerwację terminu. Aby ostatecznie potwierdzić rezerwację należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30% kosztu zakwaterowania.
 Pozostałą część należności za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym terminem rezerwacji. Płatność można dokonać gotówką, kartą kredytową lub debetową. 
W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie. W wypadku odwołania rezerwacji przez Gościa możliwa jest zamiana terminu na inny w bieżącym sezonie - z zastrzeżeniem tego samego okresu pobytu - o ile oczywiście będą dostępne pokoje. W każdym innym wypadku zaliczka przepada w całości. 
Zaliczka jest zwracana w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy.


Doba i pobyt:


Doba trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 następnego dnia. Oczywiście, w miarę możliwości, staramy się zachować elastyczność i dostosować się do potrzeb naszych gości.
Liczba osób zajmujących pokój nie może być większa niż zgłoszona podczas rezerwacji.
Osoby odwiedzające gości proszone są o opuszczenie terenu do godziny 23:00.


Dobre obyczaje:

Dom drewniany ma duszę i żyje wraz z jego mieszkańcami. Projektując to miejsce nie wyobrażaliśmy sobie żeby stanął tu murowany „bunkier”. Wybraliśmy naturalne materiały i technologię. Przyjeżdżając musisz liczyć się z tym, że podłogi skrzypią, drewno pracuje, a cały dom oddycha i pachnie lasem. Po prostu, tak ma być.
Pamiętaj że za ścianą czy stropem może być ktoś inny. Postaraj się uszanować ciszę i prywatność drugiej osoby, tym bardziej że drewno nie izoluje tak dobrze jak mur i beton.

Na terenie znajduje się altana z miejscem do grillowania, taras z dwoma stolikami i widokiem na jezioro oraz wyznaczone miejsce do rozpalenia ogniska. Do dyspozycji gości są również leżaki i wygodna ławka-huśtawka. Mamy też kilka hamaków. Są to miejsca ogólnodostępne. Prosimy natomiast nie wchodzić i nie korzystać z tarasów znajdujących się przy obu budynkach. Są one przypisane na wyłączność do konkretnych pokoi.  
Stawiamy na ekologię oraz zachowanie środowiska w nienaruszonym stanie. Liczymy, że nasi goście podzielają tę filozofię. Prosimy o ograniczenie zużycia wody oraz energii, a także zachowanie czystości i to nie tylko na terenie ośrodka. Przed wyjściem z pokoju oraz części wspólnych w domu nie zapominajcie o wyłączeniu światła i urządzeń elektrycznych.
 Wchodząc do domu prosimy o zostawianie butów - szczególnie w okresie jesiennym i zimowym - w przedsionku. Pozwoli to zachować czystość, a w konsekwencji umili pobyt. 
Prosimy o zachowanie ciszy  w godzinach od 22:00 do 8:00. 
Prosimy o zamykanie drzwi na klucz - nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione w pokojach rzeczy.
Budynki są drewniane, a to oznacza, że należy zachować szczególną ostrożność przy posługiwaniu się ogniem. We wszystkich pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. 
Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich gości i podopiecznych.
Zwierzęta mogą przebywać na terenie ośrodka, po wcześniejszym zgłoszeniu podczas rezerwacji. Opłata za zwierzaka wynosi 20 zł/doba. Właścicieli zwierząt obowiązują powszechne zasady: niedozwolone jest wprowadzanie zwierząt do jadalni, na teren placu zabaw dla dzieci, do piaskownicy. Właściciele są odpowiedzialni za zachowania przez swoje zwierzęta ciszy i nie zakłócanie wypoczynku innym gościom. Właściciel zobowiązany jest do sprawowania kontroli nad zwierzęciem – niedozwolone jest przebywanie zwierząt bez nadzoru, oraz do usuwania wszelkich nieczystości.Właściciele odpowiadają materialnie za wszelkie szkody wyrządzone przez pupila. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy przyjęcia zwierząt ras powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne. Parking na terenie jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
W przypadku zauważenia usterki lub niedogodności zgłoś to do nas. Postaramy się na bieżąco usunąć problem, bo bezstresowy wypoczynek to podstawa dobrego samopoczucia.


"Zabawa" z ogniem:

Kominek w salonie jest do dyspozycji gości. Drewno na opał można pobrać z drewutni za darmo (po wcześniejszym ustaleniu). W trakcie palenia ognia prosimy zamykać drzwi od kominka. Na terenie ośrodka ognisko i grilla można rozpalać tylko w wyznaczonych miejscach.
 Raz jeszcze przypominamy o bezwględnym zakazie palenia papierosów. 
Pamiętaj, że mieszkasz w domu drewnianym. W związku z tym szczególnie uczulamy i prosimy o zachowanie ostrożności podczas palenia ognia.