W każdym domu obowiązują pewne zasady i dobre obyczaje. W SIRVIS Apartamenty nie może być inaczej. 

Zakładamy, że każdy z naszych gości przed przyjazdem zapoznał się z publikowanym na naszej stronie "kodeksem dobrego zachowania". Najważniejsze są oczywiście relaks, cisza, spokój. Ośrodek jest kameralny, a więc nie powinno być z tym najmniejszych problemów. Niemniej, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i uniknąć nieporozumień...

 


 

 

 

 

 

         

Cennik oraz terminy:

"Sezon niski" to większa część roku i najniższe ceny obowiązujace przez siedem miesięcy, od października do kwietnia. 

pokój dwuosobowy 150 zł/doba
pokój trzyosobowy (2+1) - dostawka i aneks kuchenny 250 zł/doba
apartament czteroosobowy (2+2) z aneksem kuchennym 350 zł/doba
SIRVIS Premium - budynek A - cały dom (18 osób) 1 000 zł/doba

"Sezon średni" to miesiące maj, czerwiec i wrzesień. Jest to chyba najlepszy okres na wypoczynek. Jest  ciepło, a co istotne, bardzo spokojnie i cicho.

pokój dwuosobowy 200 zł/doba
pokój trzyosobowy (2+1) - dostawka i aneks kuchenny 300 zł/doba
apartament czteroosobowy (2+2) z aneksem kuchennym 400 zł/doba
SIRVIS Premium - budynek A - cały dom (18 osób) 1 450 zł/doba

"Sezon wysoki" to okres wakacyjny oraz Majówka, Boże Ciało, Święta Wielkanocne oraz okres świąteczno-noworoczny. 

pokój dwuosobowy 250 zł/doba
pokój trzyosobowy (2+1) - dostawka i aneks kuchenny 350 zł/doba
apartament czteroosobowy (2+2) z aneksem kuchennym 450 zł/doba
SIRVIS Premium - budynek A - cały dom (18 osób) 1 950 zł/doba

W przypadku wstawienia w pokoju dodatkowej dostawki pobieramy opłatę w wysokości 50 zł za każdą dobę pobytu. W przypadku wynajęcia całego domu, gdy zakwaterowanych jest więcej niż 18 osób, za każdą kolejną osobę pobieramy opłatę 50 zł/doba.

Pobieramy opłatę za zwierzęta przebywające na naszym terenie w wysokości 25 zł/doba. UWAGA, o tym że planujesz przyjazd ze zwierzakiem musisz nas poinformować robiąc rezerwację.

Informujemy, że jesteśmy zobowiazani do pobrania na rzecz Gminy Płaska, opłaty klimatycznej w wysokości 2,00 zł od osoby za każdą dobę pobytu.

UWAGA, za zgubione klucze do pokoju / bramy pobieramy opłatę w wysokości 100 zł.

Większe grupy gorąco zachęcamy do wynajęcia całego domu. 

Minimalny okres najmu to 1 doba w "sezonie niskim" i "średnim", 3-7 dób w "sezonie wysokim" (turnusy siedmiodniowe, od soboty do soboty w okresie wakacyjnym).

Podane ceny są cenami brutto (8% VAT). Ceny pobytu zawierają nocleg, komplet pościeli i ręczników, korzystanie ze sprzętu wodnego i sportowego, sali fitness. Innymi słowy, wszystko co znajduje się na terenie ośrodka jest "all inclusive". W ramach ceny zakwaterowania goście mogą skorzystać również bezpłatnie z jednego wygrzewania w saunie. Sprawdź koniecznie szczegóły naszej oferty SPAlania.
W każdym pokoju mamy dostęp do wi-fi.

Naszym stałym klientom oferujemy zniżki.


Posiłki:

Posiłki serwujemy w pokoju jadalnym.
Śniadania oferowane są od 9:00 do 10:00.
Obiadokolacje serwujemy w godzinach od 17:00 do 18:00. Osoby zainteresowane zamawiają obiadokolacje do godziny 10:00. 

Opłata za śniadanie 25 zł/osoba
10 zł/dziecko (do 7 lat)
Opłata za obiadokolację 50 zł/osoba
20 zł/dziecko (do 7 lat)

Śniadania serwujemy w formie bufetu, a przykładowe menu to: kawa, herbata, mleko, płatki śniadaniowe, konfitury domowe, sery, wędliny, parówki, frankfurterki, pieczywo, masło, serki, twarożek, jajecznica, jajka gotowane, zapiekanki, pasta jajeczna, itp. 
Obiadokolacje składają się z trzech dań - zupa, danie główne oraz deser, a także soków, wody mineralnej, kawy i herbaty. Nasza specjalnośc to kuchnia regionalna, a więc przykładowo: kartacze, soczewiaki, pierogi, babka ziemniaczana. Polecamy nasze domowe słodkości i ciasta prosto z pieca.

W wybranych pokojach znajdują się aneksy kuchenne. Poza godzinami przyrządzania i podawania posiłków, goście mogą korzystać również z kuchni oraz jadalni.  
Prosimy o zachowanie czystości oraz używanie sprzętów kuchennych zgodnie z instrukcją obsługi i zaleceniami producentów.


Rezerwacje i płatności:

Prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji, kontakt mailowy lub telefoniczny i rezerwację terminu. Aby ostatecznie potwierdzić rezerwację należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30% kosztu zakwaterowania.
 Pozostałą część należności za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym terminem rezerwacji. Płatność można dokonać gotówką, kartą kredytową lub debetową. 
W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie. W razie odwołania rezerwacji przez Gościa, wyłącznie w uzasadnionych przypadkach, możliwa jest zamiana terminu na inny w danym sezonie - z zastrzeżeniem tego samego okresu pobytu - o ile oczywiście będą dostępne pokoje. W przypadku odwołania rezerwacji, zastrzegamy brak możliwości dokonania kolejnej rezerwacji na bardziej odległe terminy. W każdym innym wypadku zaliczka przepada w całości. 
Zaliczka jest zwracana w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy.


Doba i pobyt:


Doba trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 następnego dnia. Oczywiście, w miarę możliwości, staramy się zachować elastyczność i dostosować się do potrzeb naszych gości.
Liczba osób zajmujących pokój nie może być większa niż zgłoszona podczas rezerwacji.
Osoby odwiedzające gości proszone są o opuszczenie terenu do godziny 22:00.


Dobre obyczaje:

Dom drewniany ma duszę i żyje wraz z jego mieszkańcami. Projektując to miejsce nie wyobrażaliśmy sobie żeby stanął tu murowany „bunkier”. Wybraliśmy naturalne materiały i technologię. Przyjeżdżając musisz liczyć się z tym, że podłogi skrzypią, drewno pracuje, a cały dom oddycha i pachnie lasem. Po prostu, tak ma być.
Pamiętaj że za ścianą czy stropem może być ktoś inny. Postaraj się uszanować ciszę i prywatność drugiej osoby, tym bardziej że drewno nie izoluje tak dobrze jak mur i beton.

Na terenie znajduje się altana z miejscem do grillowania, taras z dwoma stolikami i widokiem na jezioro oraz wyznaczone miejsce do rozpalenia ogniska. Do dyspozycji gości są również leżaki i wygodna ławka-huśtawka. Mamy też kilka hamaków. Są to miejsca ogólnodostępne. Prosimy natomiast nie wchodzić i nie korzystać z tarasów znajdujących się przy obu budynkach. Są one przypisane na wyłączność do konkretnych pokoi.  
Stawiamy na ekologię oraz zachowanie środowiska w nienaruszonym stanie. Liczymy, że nasi goście podzielają tę filozofię. Prosimy o ograniczenie zużycia wody oraz energii, a także zachowanie czystości i to nie tylko na terenie ośrodka. Przed wyjściem z pokoju oraz części wspólnych w domu nie zapominajcie o wyłączeniu światła i urządzeń elektrycznych.
 Nie jest to zobowiązanie, ale wchodząc do domu prosimy o zostawianie butów - szczególnie w okresie jesiennym i zimowym - w przedsionku. Pozwoli to zachować czystość, a w konsekwencji umili pobyt. 
Prosimy o zachowanie ciszy  w godzinach od 22:00 do 8:00. 
Prosimy o zamykanie drzwi na klucz - nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione w pokojach rzeczy.
Budynki są drewniane, a to oznacza, że należy zachować szczególną ostrożność przy posługiwaniu się ogniem. We wszystkich pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. 
Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe podczas ich pobytu i dotyczy to wszelkich szkód i zniszczeń, niezależnie od tego czy szkoda była spowodowana przez umyślne, czy nieumyślne działanie.
Prosimy aby podczas pobytu nie zmieniać aranżacji pokoi, nie przenosić wyposażenia miedzy pokojami, nie przepinać kabli w sprzęcie RTV. Po zakończeniu zabawy prosimy o uporządkowanie pokoju zabaw dla dzieci, tak żeby zabawki wróciły na swoje miejsca. Prosimy nie wynosić zabawek do innych pokoi i na zewnątrz budynku, ograniczyć zabawę dzieci do tego pokoju i nie przenosić się do położonego obok salonu. Prosimy również nie spożywać posiłków w pokoju zabaw.
Parking na terenie jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
W przypadku zauważenia usterki lub niedogodności zgłoś to do nas. Postaramy się na bieżąco usunąć problem, bo bezstresowy wypoczynek to podstawa dobrego samopoczucia.


"Zwierzakowy savoir vivre":

Opiekunów obarczamy odpowiedzialnością i prosimy o bezwzględne przestrzeganie „zwierzakowego savoir vivre”:

  • Zwierzak nie wchodzi do jadalni, wspólnych przestrzeni w budynku, miejsc rekreacyjnych i na plac zabaw dla dzieci
  • Zwierzak nie może pozostawać bez nadzoru - to Ty kontrolujesz jego zachowanie, usuwasz wszystkie nieczystości pozostawione na terenie działki
  • Zwierzak potrzebuje wybiegać się i poszaleć na otwartej przestrzeni - zabierz pupila na dłuższy spacer poza nasz teren
  • Zwierzak nie może zakłócać wypoczynku innym gościom - dopilnuj zachowania ciszy, w towarzystwie innych gości wyprowadzaj zwierzaka na smyczy, pamiętaj, że nie każdy kocha Twojego pupila tak jak Ty
  • Zwierzak nie ponosi odpowiedzialności za szkody - to Ty jesteś w pełni odpowiedzialny za zachowanie pupila i związane z tym ewentualne straty

Przepraszamy, ale doświadczenie pokazuje, że czasami powinniśmy, a nawet musimy odmówić przyjęcia zwierzaka, szczególnie gdy robi się tłoczno lub gdy zwierzak jest przedstawicielem ras uznawanych za groźne i to niezależnie od Twojej opinii.


"Zabawa" z ogniem:

Kominek w salonie jest do dyspozycji gości. Drewno na opał można pobrać z drewutni za darmo (po wcześniejszym ustaleniu). W trakcie palenia ognia prosimy zamykać drzwi od kominka. Na terenie ośrodka ognisko i grilla można rozpalać tylko w wyznaczonym miejscu nad jeziorem.
 Raz jeszcze przypominamy o bezwględnym zakazie palenia papierosów. 
Pamiętaj, że mieszkasz w domu drewnianym. W związku z tym szczególnie uczulamy i prosimy o zachowanie ostrożności podczas palenia ognia.